ELEKTRISK GUITAR, pickupper mærket Jackson.

3037634. ELEKTRISK GUITAR, pickupper mærket Jackson.

Længde ca. 99 cm.

Ridser, stødmærker, omslag mangler, mulig reparation. Ikke funktionelt testet, ikke fuldt gennemgået, ingen funktionsgaranti ydet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 99 cm.

Antal besøg: 858