STORMLANTERNE, Radius, nr. 102, 1900-tallet.

3036282. STORMLANTERNE, Radius, nr. 102, 1900-tallet.

Delvist lakeret stål.
Højde eksklusiv håndtag ca 32 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvist lakeret stål.

Antal besøg: 871