ERIK HEINERTZ. Olie på Panel.

ERIK HEINERTZ. Olie på Panel.
303603. ERIK HEINERTZ. Olie på Panel.

Havneudsigt med mennesker. Signeret 49x59 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Erik Heinertz (1908–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Erik Heinertz (1908–1965)

Antal besøg: 851