JAN STENVINKEL. olie på lærred.

303587. JAN STENVINKEL. olie på lærred.

Sammensætning. Signeret og dateret -61. 100x80 cm En verso udstillingsetiket fra Liljevalchs kunsthal.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besøg: 1.193