bestiksamling, blandt andet WMF, 41 stk; Blandet parti bestående af: 7 middagsskeer, 8 gafler, 9 knive, div størrelser, 6 små skeer, 2 ostegafler, 1 sukkertang, 2 wienerbrødstang, 2 tænger, 4 kageservietter.
Aldersrelateret stand med brugsspor, ridser og stedvis tegn på oxidation.