JOSEF WILHELM WALLANDER. Skovlandskab.

3035002. JOSEF WILHELM WALLANDER. Skovlandskab.

Akvarel på papir, 37 x 26,5 cm. Signeret og dateret JW Wallander 1876.

Ikke undersøgt uden for rammen. Fold nederste højre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 788