INDUSTRISKAB, metal, fem skabe.

3034744. INDUSTRISKAB, metal, fem skabe.

Højde ca 190 cm Bredde ca 153 cm Dybde ca 50 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 741