STOLE i stålrør og syntetisk læder, 6 stk., 1900-tallet.

303473. STOLE i stålrør og syntetisk læder, 6 stk., 1900-tallet.

Stålrør og lakeret hårdttræ.
Sæde og rygbakke i sort kunstlæder Ryghøjde 82 cm.

Brugt stand Ridser. Stødmærker Polstring med slid.
4 beskyttelsespoter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stålrør og lakeret hårdttræ.

4 beskyttelsespoter mangler.

Antal besøg: 1.244