OSCAR PAUL. Olie på Panel.

OSCAR PAUL. Olie på Panel.
303470. OSCAR PAUL. Olie på Panel.

Fiskerby. Underskrevet. 22x21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.348