HYLDE/POSTKASSE, første halvdel af det 20. århundrede.

3033716. HYLDE/POSTKASSE, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde ca 127, bredde 35, højde 141 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Skader/tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 463