GULVLAMPE, NK, model 31163, sidste halvdel af det 20. århundrede.

303350. GULVLAMPE, NK, model 31163, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Metal fodplade Overdækket stang Højde inkl. lysestage 158 cm.

Brugsslitage Bund mærket NK 31163, 900089 Elektrisk ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 685