SKO og HAT, første halvdel af det 20. århundrede.

303345. SKO og HAT, første halvdel af det 20. århundrede.

Hat, mærket SG Björklund Kalmar.
Pap medfølger.

Sko, str. 40, karton mærket Reinh. Bergmark & Co Gøteborg.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pap medfølger.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.157