TANDLÆGEBØRE, omkring 1900.

TANDLÆGEBØRE, omkring 1900.
3032807. TANDLÆGEBØRE, omkring 1900.

Bor på stativ med manuel pedal, stel i støbejern og metal, gulddekoration.
Højde ca 143 cm.

Aldersrelateret slitage, mærker, ridser, slid, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 143 cm.

Antal besøg: 914