SPEGEL, karl-johan, 1830'erne/40'erne..

303249. SPEGEL, karl-johan, 1830'erne/40'erne..

Fineret i mahogni. Halvrunde søjler på siderne, originalt glas.
Højde 110 cm.
Bredde 55 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 110 cm.
Bredde 55 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 777