UR, SAS World Time Chronograph, stål.

3032286. UR, SAS World Time Chronograph, stål.

Diameter 48 mm Originalt led med foldespænde.

Brugsslitage med ridser og ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 705