ARMBÅNDUR, rustfrit stål, Certina automatisk New Art.

303117. ARMBÅNDUR, rustfrit stål, Certina automatisk New Art.

Urkasse 30 x 30 mm eksklusiv krone.

Brugsslitage, ridser på glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 986