HANNE SALOMON. Stor bordskål, eget værksted, Danmark.

3030382. HANNE SALOMON. Stor bordskål, eget værksted, Danmark.

Stor bordskål med huller til vægbeslag af Hanne Salomon for eget værksted.
Signeret Hanne Salomon
Højde: 13,7 cm.
Diameter: 46,3 cm.

Enkelte overfladeridser, ellers intet at bemærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Hanne Salomon
Højde: 13,7 cm.
Diameter: 46,3 cm.

Antal besøg: 583