BORDFOTOLAMPE, messing, mærket Kosmos Brenner, 19./20. århundrede.

302972. BORDFOTOLAMPE, messing, mærket Kosmos Brenner, 19./20. århundrede.

Højde 31 cm.

Stoffet i lampeskærmen er plettet og revet, ellers Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 31 cm.

Antal besøg: 1.444