LANTERNE TIL LYSMÅL, Gnosjö konstmide.

3029443. LANTERNE TIL LYSMÅL, Gnosjö konstmide.

Patineret metal. Højde ca 80 cm.

Mindre Brugsslitage. Glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 362