KUNSTGLAS, 5 dele, Kosta.

KUNSTGLAS, 5 dele, Kosta.
302939. KUNSTGLAS, 5 dele, Kosta.

Vase signeret Edenfalk Kosta -83 højde 17,5 cm, svamp signeret Glasskolan Kosta højde 4 cm og 3 usignerede detaljer Bertil Vallien.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 677