PIEDESTAL i drejet træ, bestat, 1900-tallet.

302861. PIEDESTAL i drejet træ, bestat, 1900-tallet.

Højde 56 cm.
Diameter på fod 28 cm.
Piedestal på tre små runde fødder, balusterformet ben.

Brugsslitage.
Orangreb.
Overdel med pletter/ridser/jakker og løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 56 cm.
Diameter på fod 28 cm.

Brugsslitage.
Orangreb.

Antal besøg: 2.019