JONAS NILSSON. Akvarel, signeret og dateret 2000.

3028021. JONAS NILSSON. Akvarel, signeret og dateret 2000.

33x29 cm,
Mål med ramme 51x46 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Jonas Nilsson (Født 1968)

Få foretaget en gratis vurdering!

33x29 cm,
Mål med ramme 51x46 cm.

Kunstner/designer

Jonas Nilsson (Født 1968)

Antal besøg: 1.408