SPIL, med møntkast, "Harlem", JBM Automater, Västerås.

302794. SPIL, med møntkast, "Harlem", JBM Automater, Västerås.

Beskrivelse iht. etiket: "Sæt en 25 ørred i og slå med fingeren. Resultatet udregnes efter antallet af mål med en og samme mønt. Øvelse gør mester" Længde 48, bredde 33,5, højde 10 cm.

Bagsiden mangler skruer og er lidt løs. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.968