STOLE i senempirestil, 2 par, lignende, 1900-tallet.

302759. STOLE i senempirestil, 2 par, lignende, 1900-tallet.

Buet bagplade. Udskåret indretning Forreste ben vendt Løst hæftet sæde Ryghøjde ca 87 cm.

Brugt stand Ridser. Stødmærker Polstring med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 886