GUNNAR WALLENTIN. Pige, olie på lærred, signeret 36.

302713. GUNNAR WALLENTIN. Pige, olie på lærred, signeret 36.

55 x 40 cm, klistret på krydsfiner.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Antal besøg: 944