302656. TIN OBJEKTER, 5 dele, inklusive 2 skåle Edvin Ollers.
Skåle signeret Oller højde hhv 7 og 12,5 cm.
Kande Schreuder & Olsson Stockholm højde 20 cm.
2 fade Schreuder & Olsson Stockholm diameter 32 cm.
Ridser og slid. Den ene skål er indgraveret.