WIWEN NILSSON. RING MED BERGKRYSTAL.

3026281. WIWEN NILSSON. RING MED BERGKRYSTAL.

Sterling sølv med baguettesleben bjergkrystal, ca 15x10 mm, stempelsigneret, Lund 1941, str. 18 1/4.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Tema

Crafoord Curated

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Tema

Crafoord Curated

Antal besøg: 2.038