PETER FREUDENTHAL. "Spegling", seriegraf, signeret og nummereret Peter Freudenthal -91, 11/V HC.

302599. PETER FREUDENTHAL. "Spegling", seriegraf, signeret og nummereret Peter Freudenthal -91, 11/V HC.

Dagstørrelse 56 x 41 cm.
Foldemål 70 x 53 cm.
Mål på hele rammen 71 x 55 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Peter Freudenthal (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 56 x 41 cm.
Foldemål 70 x 53 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Peter Freudenthal (Født 1938)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.543