TO MALERIER, et olie på lærred og et på Panel.

302398. TO MALERIER, et olie på lærred og et på Panel.

Maleriet med motiver fra Sydfrankrig er malet af Jack Eichborn, det andet af Tage Gavik, begge signeret.
Mål: 46x54 cm og 33x41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 46x54 cm og 33x41 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.080