VÆG KONSOL, gips og træ, 20. århundrede.

302231. VÆG KONSOL, gips og træ, 20. århundrede.

Højde ca 27 cm.

Slitage, skader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 27 cm.

Antal besøg: 998