KNIV, med skede, ben, 20. århundrede.

3020583. KNIV, med skede, ben, 20. århundrede.

længde 26 cm.

lille revne i håndtaget, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde 26 cm.

Antal besøg: 445