Slåbord, højde 73, udfoldet længde 135, sammenfoldet 25, bredde 84 cm.
Bordet er umærket, ikke sikker på at høre til.
4 stole mærket Alb. Johansson & Söner, Hyssna Sverige, design CF Ekström.
Polstret og stof sæde.
Slitage og ridser.
En stol med ikke-standard polstring, vandret øvre rygplade er defekt.
Polstret og stof sæde.
Slitage og ridser.