BORD i udbenet træ, udfoldelig, 1920'erne/1930'erne.

301988. BORD i udbenet træ, udfoldelig, 1920'erne/1930'erne.

Forbundet chassis med udskåret dekoration Løvepoter 2 udfoldelige klapper Højde 54 cm Længde 77 cm Dybde 52 cm Flapper, længde 28 cm.

Brugt stand, ridser Slid på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.141