Kommode, mahognifiner, 20. århundrede.

301972. Kommode, mahognifiner, 20. århundrede.

Med 4 skuffer.
Mærket bagpå, 63959 6/459, mks(?).
Længde 50 cm.
Bredde 30 cm.
Højde 68 cm.

Brugsslitage, stødmærker, mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Med 4 skuffer.
Længde 50 cm.
Bredde 30 cm.
Højde 68 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 740