PULVERÆSKER, ETUIER, 6 stk., 1900-tallet.

3018765. PULVERÆSKER, ETUIER, 6 stk., 1900-tallet.

Inklusiv spejl i sølv, 13x5 cm, æsker i forgyldt metal mm., ca 7x6-8x8 cm.

Slitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker.

Antal besøg: 238