LARS RYLANDER. "! ", farvelitografi, signeret og nummereret 8/100.

301749. LARS RYLANDER. "! ", farvelitografi, signeret og nummereret 8/100.

Billedareal 48 x 37 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 48 x 37 cm.

Antal besøg: 3.267