3017307. GRAMOPHONE "His masters voice" og stenkager.
Grammofon "His mesters stemme", Gramophone Company Ltd. Første halvdel af det 20. århundrede. Mål ca 41 x 29 x 14,5 cm Stenkager 23 stk, inklusive Charlie Norman og Snoddas.
Mest svensk.
Brugsslitage. Grammofon er ikke funktionstestet, funktionsgaranti kan ikke ydes. Stenkager ikke helt gennemgået.
Mest svensk.