GRAMOPHONE "His masters voice" og stenkager.

3017307. GRAMOPHONE "His masters voice" og stenkager.

Grammofon "His mesters stemme", Gramophone Company Ltd. Første halvdel af det 20. århundrede. Mål ca 41 x 29 x 14,5 cm Stenkager 23 stk, inklusive Charlie Norman og Snoddas.
Mest svensk.

Brugsslitage. Grammofon er ikke funktionstestet, funktionsgaranti kan ikke ydes. Stenkager ikke helt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mest svensk.

Antal besøg: 853