BORD, eg, sekskantet, 1930'erne.

3017278. BORD, eg, sekskantet, 1930'erne.

Egetræsbord med udtræksplade, sekskantet.
Længde ca 111 cm.
Bredde ca 80,5 cm.
Højde ca 74 cm.
2 udtræksskiver, 19 cm til hver.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 111 cm.
Bredde ca 80,5 cm.
Højde ca 74 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 451