Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & porcelæn
Europæisk
STIG CARLSSON. Vægrelief, stentøj, stork, signeret, IFÖ.
301646. STIG CARLSSON. Vægrelief, stentøj, stork, signeret, IFÖ.
25 x 54 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
25 x 54 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
3.956