MASSER AF VÆRKTØJ, herunder generalsav KS890E, Scorpion, Black & Decker.
301573. MASSER AF VÆRKTØJ, herunder generalsav KS890E, Scorpion, Black & Decker.
Rundsav, "Scorpion", 400W, Black & Decker, emballage med manual, ekstra savklinge, snor Værktøjskasse med topnøgler, Kamasa tools Værktøjskasse med kværn KA270GT, Black & Decker, manual, tilbehør Værktøjskasse med skruetrækker SBA 55, Elu, England med indsatser, lader og batteri Justerbar, højdejusterbar byggelampe på stativ, Landlite, model FLS-500/1A.
Brugsslitage Æske med topnøgler mangler 1 indsats Ikke funktionstestet.