LARS AGGER. "Model i interiør". Drypoint, signeret, nummereret 7/20, dateret 78.

3014467. LARS AGGER. "Model i interiør". Drypoint, signeret, nummereret 7/20, dateret 78.

Ca. 13,5x21,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 13,5x21,5 cm.

Antal besøg: 276