RIE HÄGERDAL. Akvarel, signeret og dateret.

301394. RIE HÄGERDAL. Akvarel, signeret og dateret.

Opdelt i 4 dele.
Cirka 160 x 122 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Opdelt i 4 dele.
Cirka 160 x 122 cm.

Antal besøg: 5.746