SHOWCASE, engelsk stil, 20. århundrede.

30135. SHOWCASE, engelsk stil, 20. århundrede.

Fineret i mahogni, støbt glasdør. Længde 65, bredde 40, højde 182 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 809