ERIC LUNDGREN. olie på lærred, street life, signeret.

301342. ERIC LUNDGREN. olie på lærred, street life, signeret.

46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Lundgren (1907–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Lundgren (1907–2001)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.195