INDUSTRIELAMPER, 6 stk, sidste halvdel af det 20. århundrede.

301262. INDUSTRIELAMPER, 6 stk, sidste halvdel af det 20. århundrede.

4 stk mærket Siemens.
2 umarkerede.

Brugsslitage, tørrede, beskadigede og afskårne ledninger, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stk mærket Siemens.
2 umarkerede.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 815