LÆNESTOL, Carl Malmsten, dateret 1983.

301236. LÆNESTOL, Carl Malmsten, dateret 1983.

Mærket med etiket forneden.
Ryghøjde 89 cm.
Sædehøjde 39 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket med etiket forneden.
Ryghøjde 89 cm.
Sædehøjde 39 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.192