TRAPPE, træ og metal, midten af det 20. århundrede.

301213. TRAPPE, træ og metal, midten af det 20. århundrede.

Turkis metal, original farve.
Højde 59 cm.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Turkis metal, original farve.
Højde 59 cm.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 671