DRAG SPIL, Zero Sette Castelfidardo.

3011521. DRAG SPIL, Zero Sette Castelfidardo.

Knapharmonika fremstillet i Italien, model B 16 C. Serienummer 39253.
Udgang til forstærkere og volumenknapper.
Taske medfølger, totalmål inkl. taske 24 x 55 x 48 cm.

God brugt stand, ridser/slitage til stede.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.187