RUYI SCEPTER, Kina, sort med gulddekoration, 19./20. århundrede.

301097. RUYI SCEPTER, Kina, sort med gulddekoration, 19./20. århundrede.

Signeret "Was mede in Qing Dynasty, King ofQian Long", længde 52 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.208