EN FYRE BOGREASE.

EN FYRE BOGREASE.
3010141. EN FYRE BOGREASE.

Enkelt design med fem justerbare hylder. Højde 193cm x Bredde 107cm x Dybde 29cm.

Almindelig brugsslitage, enkelte mærker og ridser. Ikke alle hyldebeslag er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!
3010141. EN FYRE BOGREASE.

Antal besøg: 359